Seznam produktů od výrobců Oleificio Silvestri Rosina

Oleificio Silvestri Rosina se nachází v provincii Ascoli Piceno v bujném údolí, kde byl olivový olej vždy pýchou rolnické kultury.
Jedná se o rodinnou společnost, která vyrábí extra panenský olivový olej již více než 70 let; tradice začala u dědečka Angela Albertiniho.

Majitelé Franco Albertini a jeho manželka Silvestri Rosina jsou oddaní věrnosti zákazníkům a zaručují produkt, který je vždy kontrolovaný a bezpečného původu.
Olej je vyráběn výhradně strojním zařízením společnosti a lisované olivy jsou nakupovány a osobně vybírány na některých farmách, které vždy zaručovaly čerstvost a dobrý stav oliv, což je základní podmínkou pro to, aby byl výsledkem vynikající EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ.
Olej skladovaný v nádržích z nerezové oceli, udržovaný při konstantní teplotě 15 ° C, je pravidelně kontrolován na hladinu peroxidů a kyselosti, tak aby byla zachována nejvyšší kvalita.


Láska k Zemi a respekt k tradicím vedly majitele k neustálému hledání starověkých kvalitních a inovativních nápadů.

Společnost nabízí řadu produktů „vyrobených“ pouze z přírodních ingrediencí, protože olej a zdravá strava jsou přírodní léčivo!

Více

Tento výrobce zde nemá žádné produkty.