Dárková sada drtiče na sůl

Sůl s dřevěným mlýnkem - dárkový set Zvětšit

SO6512

Dřevěný drtič na sůl je vyroben z dubového dřeva a chráněn nátěrem na bázi přírodních rostlinných olejů. Součástí je keramický mlýnek. Tento drtič, který je více než pouhou dekorací stolu, vám umožňuje přidat přesně tolik soli, kolik chcete, podle chuti.

Balení obsahuje: dřevěný drtič na sůl, Piranská sůl 500g, kniha receptů, dárková krabička s motivem solné pánve. Vše baleno v plátěném pytlíku.

1 031 Kč

Piranská sůl s označením původu je lehká, bohatá na mořské minerály a má vynikající chuť doplněnou mateřskou vodou zachycenou v krystalech. Vyrábí se ručně podle tradičních metod sahajících více než 700 let zpět. Klíčový proces zahrnuje přirozenou krystalizaci v solných polích parku, která jsou chráněna petolou - cenným substrátem bio sedimentu složeným z minerálů a mikroorganismů.

Produkt obsahuje připravenou kombinaci solných produktů zabalených v dárkové krabičce zdobené potiskem typické krajiny salin. Produkty z přírodního parku Sečoveljské saliny jsou jako původní suvenýry ze Slovinska vysoce žádané, zejména jako dárky pro obchodní partnery a pro oficiální příležitosti v různých slovinských národních institucích a firmách. Také jsou velice oblíbené u místních i zahraničních návštěvníků.

Související produkty