Seznam produktů od výrobců Caffé don Carlos

Caffé Don Carlos není jen nápoj, je to zážitek, tradice, láska a vášeň pro kávu, která se nese z generace na generaci. Přes 100 let se jako rodinná firma věnovali výrobě a prodeji té nejkvalitnější kávy. Zkušenosti, znalosti a tajemství řemesla předávali z otce na syna. A nyní my přinášíme tuto tradici a kvalitu přímo do vašeho domova.

Caffé Don Carlos je zážitek pro vaše smysly. Výrazná chuť a vůně vás okamžitě pohltí a přenese do kávových plantáží. Káva je pečlivě vybírána, pražena a balena, abyste mohli zažít ten nejlepší chuťový zážitek. Vyberte si Caffé Don Carlos pro vaše ranní probouzení, odpolední povzbuzení nebo večerní povídání s přáteli. Ať už potřebujete rozhodit své myšlenky nebo se naopak soustředit, Caffé Don Carlos je tím pravým pomocníkem.

Nuance chuti, které vynikají při popíjení této kávy, jsou neuvěřitelné. Její jemná, ale intenzivní chuť je plná oříškových a karamelových tónů, doplněná o jemné ovocné podtóny. Don Carlos Arabica Carraro je balancovaná směs nejlepších arabic z Brazílie a Střední Ameriky, která dává vyniknout jednotlivým chutím a zároveň vytváří harmonický celek.

106 Kč
Není na skladě
Není na skladě

Carraro Caffé Don Carlos gusto classico je středně pražená směs s vyváženým profilem chuti, která je bohatá, plná a zároveň jemně kyselá. Z každého šálku cítíte nádherné aroma, které je kombinací čokolády, ořechů a ovocných tónů, což přináší komplexní ale přesto hladký dojem. Mletá káva 50% arabica a 50% robusta.

81 Kč
Není na skladě
Není na skladě

Při popíjení Zrnkové kávy Don Carlos Miscela bar zažijete explozi chutí - od sladkých tónů karamelu, přes nádech čokolády až po pikantní dotek skořice. Tuto směs charakterizuje mimořádná vyváženost a harmonický profil chutí, který vás zaručeně nezklame. Zrnková káva 60% arabica 40% robusta.

386 Kč
Skladem
Zobrazuje se 1 - 3 z 3 produktů