Extra panenský olivový olej DOP GARDA TRENTINO ULIVA 100 ml

Obrázek Zvětšit

4DULI1002016

Olej se vyznačuje středně ovocnou vůní s výraznými travnatými tóny s vůní zeleného jablka, ředkviček, čekanky a artyčoků s tóny mandlí a piniových oříšků. Tento olej můžete využívat na klasická jídla například ze sladkovodních ryb, ale snad ještě lépe se hodí k výraznějším pokrmům jako je solené maso, carpaccio nebo složitější pokrmy z mořských ryb.

207 Kč

K výrobě tohoto oleje se používají pouze pečlivě vybrané olivy odrůdy Casaliva, které jsou ručně sklizeny v rané fázi zralosti a okamžitě rozdrceny.

Barva je smaragdově zelená se zlatavým nádechem. Olej se vyznačuje středně ovoucnou vůní s výraznými travnatými tóny a aromatickým rozsahem, který odhaluje vůně zeleného jablka, ředkviček, čekanky a artyčoků s tóny mandlí a piniových oříšků. Chuť je plná a harmonická s příjemně hořkými a kořeněnými tóny. V závěru ucítíte náznaky černého pepře a elegantní minerální notu.

Tento olej můžete využívat na klasická jídla například ze sladkovodních ryb, ale snad ještě lépe se hodí k výraznějším pokrmům jako je solené maso, carpaccio nebo složitější pokrmy z mořských ryb.

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: