Papriková salsa ANTICA 130g

TGL835

Původ tohoto produktu sahá do Savojského dvora. V průběhu let se tento recept začal předávat z generace na generaci. Tento recept, stále připravovaný podle starodávné tradice, dává vzniknout omáčce, ideální k masovým pokrmům, jako je slavné vařené maso z Piemonte. Můžete si ho také vychutnat na krajíci teplého chleba jako předkrm, aby se vám zvedla chuť k jídlu.

151 Kč

Gran Cucina je rodinná farma a firma, která vznikla už na počátku 20. století a nese v sobě veškerou tradici piemontské kuchyně. Tradice této rodinné společnosti se začala psát už v roce 1944.

Léta zkušeností s řemeslnou výrobou různých gastronomických specialit, s použitím nejkvalitnějších přírodních ingrediencí bez přidání jakéhokoliv barviva nebo konzervačního prostředku, výroba delikates podle starých tradičních kuchařských metod a receptů. Vytvářejí kouzelný svět chutí, aby vyhověli těm nejnáročnějším labužníkům a znalcům dobrého jídla.

Složení: rajčata, papriky 39%, olivový olej, ančovičky, sůl, cibule, hořčice, česnek, chilli papričky.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 320kJ/77kcal, tuky 4,8g z toho nasycené 0,7g, sacharidy 5,5g z toho cukry 4,6g, bílkoviny 2,1g, sůl 2,1g. 

VýrobceGran Cucina
Země původuItálie
Balení130g

Související produkty