Hořká čokoláda s Fleur de Sel 50g

Tmavá čokoláda s příchutí soli 50g Zvětšit

SO6101

Dokonalá rovnováha hořkého a sladkého, s náznakem tradičně sklizené panenské soli. Skutečná pochoutka pro znalce.

Produkt není skladem. Maximální doba dodání je 14 dní. Pro bližší informace nás kontaktujte.

110 Kč

Drobné, bílé až růžové krystaly ve tvaru pyramidy jsou nejvzácnější sklizní z Piranských solných pánví. Vytvářejí se na povrchu solanky za předpokladu klidného počasí, protože i nejmenší zčeření hladiny je naruší. V době sklizně používají dělníci speciální lopatku, jejímž prostřednictvím krystaly opatrně sbírají z povrchu solných polí, kde vytvářejí tenké vrstvy. Fleur de Sel vylepšuje chuť salátů, carpaccia, mořských specialit a jiných kulinářských mistrovských děl, které se ochucují po servírování. Jedině tak může pokrm získat příchuť a jemné aroma těchto křehkých krystalů. Na stole je umístěn na čestném místě – stejně jako nejlepší extra panenský olivový olej nebo balzamikový ocet.

Kvalita piranského solného květu FLEUR DE SEL dokonce překračuje ceněnou francouzskou varietu Fleur de Sel, kterou používají gurmáni a originální kuchyně jako nezbytnou chuťovou přísadu, protože tato chuť harmonicky doplňuje jakýkoli pokrm.

Obsahuje minimálně 62% kakaové sušiny.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: lecitiny (sojový), nejodidovaná sůl (solný květ) 0,6 %, přírodní vanilkové aroma.

Může obsahovat stopy mléčné bílkoviny.

Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 550 kcal / 2291 kJ, tuky 36g z toho nasycené 23g, sacharidy 46g z toho cukry 41g, vláknina 7,6g, bílkoviny 7,3g, sůl 0,55g.

Balení50g

Související produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: